Teleskopik kapı fiyatları

Teleskopik Kapı

Teleskopik Kapı Sistemleri

Bu tür kapılar genellikle giriş alanı dar olan yerlerde kullanılır. Üst üste geçecerek açılan bu kapılar sayesinde dar alanlarda daha geniş geçiş alanları sağlanmaktadır. Teleskopik Kapılar ziyaretçilerin geçiş konforunu sağlar ve yüksek ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Bu tür otomatik kapılar güvenilir, emniyetli ve hızlı/sessiz çalışır.
Fotoselli kapı sistemleri, erişim kontrol sistemi, hareket sensörleri, güvenlik semsörleri ve elektromanyetik kilitlerle desteklenebilir.

Teleskopik Kapı Fiyatları

10.03.2022

Teleskopik Kapı Kullanım Alanları: Teleskopik kapılar giriş ve çıkışların ve hava sirkülasyonunu kontrol altına alınmak için kullanılan otomatik kapı sistemleridir.

Teleskopik Kapılar Nasıl Çalışır? Teleskopik kapılar iki veya tek kanatlıdır. Kapıdan giriş veya çıkış yapacak kişilerin yaklaşımı kapıdaki radar/sensör ile algılanır ve otomatik olarak açılır. Kişi veya kişiler geçtikten sonra kapı otomatik olarak kapanır.

Teleskopik Kapı Fiyatları Üretimimiz olan Teleskopik kapı fiyatları döviz kurundan dolayı farklılıklar gösterebilmektedir. Fotoselli Kapılar 800 $ - 3500 $ arasında demonte veya kurulum dahil olarak fiyatlandırılmaktadır.

Keywords:

Teleskopik kapı, tek kanat Teleskopik kapı, çift kanat Teleskopik kapı, Teleskopik kapı istanbul, Teleskopik kapı fiyatları

Bilgi ve Keşif için Arayın:

+90 312 395 99 44

Paylaşın:

Neden PlusTech Otomatik Kapı?

En iyi çözümleri üretmek bizim işimiz. Üretimimiz olan Fotosell Kapı ve Otomatik Kapı çeşitleri ile profesyonel hizmet sağlıyoruz! (PLUSTECH)


Bilgi ve Keşif İçin Arayın!