otomatik kapı sss


Otomatik Kapı Hizmet Bölgeleriniz Nereler?

PlusTech Door markamız ile Türkiye'nin tüm illerinde hizmet veriyoruz. Bayi ve servis ağımızla kısa sürede müşterilerimize en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Otomaitk Kapı İhtiyaçlarımda Süreç Nasıl İşliyor?

İhtiyacınız olan otomatik kapı çeşidi ile bilgi almak için iletişim kanallarından tarafımıza ulaşmalısınız. Akabinde tecrübeli müşteri temsilcilerimiz, gerekli ücretsiz keşif ve detay bilgilendirmesini sunarak, en iyi fiyat teklimizi sınmaktadır.

Hangi Tür Otomatik Kapıları Satıyorsunuız?

Firmamız kataloğu ve web sitemizde bulunan ürünler sekmesinden ilgili ürün çeşitlerimize ulaşabilirsiniz. Diğer taraftan özel çözümler kısmında özel üretim ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Mevcut Manuel Kapılarımızı, Otomatik Kapılara çevirebilirmisiniz?

90 derece açılabilen kapılarınıza ilgili ürünümüz takılara otomatik hale getirilebilmektedir. Diğer tür kapılarınız içinde yeni sistemler uyguluyoruz.

Otomatik Kapı Servisi Sağlıyor musunuz?

Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm kapıların 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Yedek parça ve servis hizmeti vermekteyiz. Mevcut otomatik kaapılar içinde servis hizmetimiz bulunmaktadır. Her marka otomatik kapı için gerekli arıza çözme yetkinliğimiz bulunmaktadır.

Neden PlusTech Otomatik Kapı?

En iyi çözümleri üretmek bizim işimiz. Üretimimiz olan Fotosell Kapı ve Otomatik Kapı çeşitleri ile profesyonel hizmet sağlıyoruz! (PLUSTECH)


Bilgi ve Keşif İçin Arayın!