Otomatik Panjur fiyatları

Otomatik Panjur

Otomatik Panjur Sistemleri

Evinizi veya işinizi, mülkünüze güzellik ve değer katan dayanıklı alüminyum sarmal otomatik panjur ile koruyun. Bu kepenkler, kompakt görünümleri, sağlamlıkları ve kullanım kolaylıkları nedeniyle fırtına ve güvenlik koruması için birinci sınıf seçimdir. Diğer sıradan pencerelerle karşılaştırıldığında, alüminyum panjur, iyi fiyat ve yüksek performans ile çok ekonomik bir üründür. Konut ve zarif villalar için yaygın olarak kullanılırlar.

Otomatik Panjur Fiyatları

01.04.2022

Otomatik Kepenk Kullanım Alanları: Ootmatik Panjurlar birçok alanda kullanılmaktadır. Apartman dairesi, müstakil evler, oteller, şirket ofisleri vb alanlarda kullanılmaktadır. Kapı ve pencerelerde uygulanmaktadır.

Otomatik Panjur Nasıl Çalışır? Otomatik Panjur Motoru yukarı ve aşağı kontrol edilerek sağlanan pancere ve kapılarda %100 mahremiyetin keyfini çıkarabilirsiniz. Hırsızlığa karşı koruma, ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve koruma. Uzaktan kumandalı motor ile kendi kendine rahatlık size şık ve akıllı Ev deneyimi sunar.

Otomatik Panjur Fiyatları Üretimimiz olan otomatik panjur fiyatları döviz kurundan dolayı farklılıklar gösterebilmektedir. Otomatik Panjurlar 300 $ - 3500 $ arasında demonte veya kurulum dahil olarak fiyatlandırılmaktadır.

Keywords:

otomatik panjur, alüminyum panjur, dolgulu panjur otomatik panjur istanbul, otomatik panjur fiyatları

Bilgi ve Keşif için Arayın:

+90 312 395 99 44

Paylaşın:

Neden PlusTech Otomatik Kapı?

En iyi çözümleri üretmek bizim işimiz. Üretimimiz olan Fotosell Kapı ve Otomatik Kapı çeşitleri ile profesyonel hizmet sağlıyoruz! (PLUSTECH)


Bilgi ve Keşif İçin Arayın!