Otomatik Kepenk fiyatları

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk Sistemleri

Yüksek kaliteliotomatik kepenk arıyorsanız, PlusTech Otomatik Kapılar tam da ihtiyacınız olan şeydir. Güvenlik sağlamak üzere tasarlanan ticari ve endüstriyel sarmal kapılarımız, özellikle yüksek kullanım için üretilmiş ve bir dizi ticari uygulamaya uygun birinci sınıf ürünlerdir.

Otomatik Kepenk Fiyatları

10.03.2022

Otomatik Kepenk Kullanım Alanları: Ootmatik Kepenkler birçok alanda kullanılmaktadır. Fabrika girişleri, korunmaya ihtiyaç olan galeri, depo vb, Bunların yanı sıra kepenkler ticari işletmeeler ve garaj kapılarında da kullanılmaktadır.

Otomatik Kepenkler Nasıl Çalışır? Öncellikle belirtmek gerekirse, otomatik kepenkler çelik ve alüminyum olarak üretilmektedir. Burada dolgulu malzeme kullanılarak yalıtm da yapılamktadır. Kepenkler sarmal kısımlarında bulunan tüp motorlar sayesinde haraeket ederek, açlım-kapanım sağlamaktadır.

Otomatik Kepenk Fiyatları Üretimimiz olan otomatik kepenk fiyatları döviz kurundan dolayı farklılıklar gösterebilmektedir. Otomatik Kepenkler 800 $ - 3500 $ arasında demonte veya kurulum dahil olarak fiyatlandırılmaktadır.

Keywords:

otomatik kepenk, çelik kepenk, alüminyum kepenk, dolgulu kepenk fotoselli kepenk istanbul, otomatik kepenk fiyatları

Bilgi ve Keşif için Arayın:

+90 312 395 99 44

Paylaşın:

Neden PlusTech Otomatik Kapı?

En iyi çözümleri üretmek bizim işimiz. Üretimimiz olan Fotosell Kapı ve Otomatik Kapı çeşitleri ile profesyonel hizmet sağlıyoruz! (PLUSTECH)


Bilgi ve Keşif İçin Arayın!