Otomatik Bariyer fiyatları

Otomatik Bariyer

Otomatik Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri iki çeşit olarak üretilmektedir. Otomatik kollu ve mantar bariyerler olarak adlandırılmaktadır. %100 görev döngüsü sağlayan hızlı çalışma ile Otomatik Bariyer, trafik kontrolünü sağlamanın mükemmel bir yoludur. Bariyer, açık ve kapalı konumlarda kilitlenebilir ve ek güvenlik için isteğe bağlı bir etek mevcuttur. Kollu Bariyerlerin kurulumu kolaydır, ancak sağlam malzeme ile iyi bir şekilde inşa edilmiştir ve binlerce uygulamada ve zorlu hava koşullarında test edilmiştir.
Tesis girişinde site içi ve dışı araç ve yaya geçişlerini kontrol etmek için geçiş kontrol kapıları kullanılmaktadır. Ticari ve endüstriyel yerleşim alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

Bu tür sistemleri ulaşım terminallerinde, havaalanlarında, ev ve iş yollarında, teslimat rıhtımlarında, hastanelerde, polis tesislerinde, sağlık ve eğlence merkezlerinde ve üretim tesislerinde bulabiliriz.

Otomatik bariyer sistemleri çok yönlüdür ve bireysel ihtiyaçlara cevap verebilir. Bu nedenle, kamuya ait otoparklara, çok çeşitli işletmelere ve özel arazi sahiplerine fayda sağlayabilirler. Örneğin, arabalara izin verildiğinde özel bir yola erişim sağlamak, ancak başkalarının izinsiz erişimini önlemek için otomatik bir bariyer kullanılabilir. Ziyaretçilere geçici bir erişim kodu sağlamak da mümkündür.

Otomatik Bariyer Fiyatları

10.03.2022

Otomatik Kollu ve Mantar Bariyer Kullanım Alanları: Bu günlerde akıllı teknolojilere ve otomatik süreçlere olan talep artıyor. Otomatik kapı sistemleri ve otomatik bariyerler kurmak, teknolojiyi ticari veya konut mülkünüze dahil etmenin en iyi yollarından biri olabilir. Bu tür sistemler, güvenliği önemli ölçüde iyileştirmeye ve mülk değerinizi artırmaya yardımcı olur.

Otomatik Bariyerler Nasıl Çalışır? Günümüzde çoğu otomatik kapı sistemi, öndeki hareketi algılamaya ve açılıp kapanmasını tetiklemeye izin veren hareket dedektörleri veya optik sensörler kullanır. Otomatik bariyerler, kontrollü bir noktadan yaya veya araç geçişini engellemek için kullanılır.

Otomatik Bariyer Fiyatları Kollu Bariyer fiyatları döviz kurundan dolayı farklılıklar gösterebilmektedir. Otomatik Kepenkler 800 $ - 3500 $ arasında demonte veya kurulum dahil olarak fiyatlandırılmaktadır.

Keywords:

otomatik bariyer, mantar bariyer, kollu bariyer kollu bariyer istanbul, otomatik bariyer fiyatları

Bilgi ve Keşif için Arayın:

+90 312 395 99 44

Paylaşın:

Neden PlusTech Otomatik Kapı?

En iyi çözümleri üretmek bizim işimiz. Üretimimiz olan Fotosell Kapı ve Otomatik Kapı çeşitleri ile profesyonel hizmet sağlıyoruz! (PLUSTECH)


Bilgi ve Keşif İçin Arayın!