Hızlı PVC kapı fiyatları

Hızlı PVC Kapı

Hızlı PVC Kapı Sistemleri

Yüksek hızlı PVC Kapılar, baskı, gıda, ilaç ve diğer fabrikalarda kullanılan, iyi toz geçirmez, koku geçirmez, hızlı açma, ısı koruma, koruma ve diğer işlevlere sahip bir tür kanal izolasyon kapısıdır.
Sıcaklık yalıtımı, ses yalıtımı, nemlendirme, toz geçirmez ve böcek geçirmez avantajlara sahip tek parça tasarım ve gizli rulo açma yöntemini benimser. Özellikle açılma hızı 2,5 m/s'ye ulaşır ve yüksek hızlı çalışma, işyerinin verimli kullanımını büyük ölçüde artırır, enerji tasarrufu sağlar ve çevre dostudur.

Fotoselli Kapı Fiyatları

10.03.2022

Hızlı PVC Kapı Kullanım Alanları: Gıda, elektronik, tıbbi tedavi, tekstil, hassas makineler, baskı, donmuş depolama ve lojistik gibi çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hızlı PVC Kapılar Nasıl Çalışır? Enerji maliyetlerinden tasarruf sağlayacak, daha hızlı malzeme taşımaya izin verecek, darbe hasarı olasılığını azaltacak ve daha hızlı güvenlik sağlayacak, tesislere hızlı erişim sağlayan Hızlı PVC Kapılar sarmal veya katlanır olarak çalışmaktadır.

Hızlı PVC Kapı Fiyatları Üretimimiz olan Hızlı PVC kapı fiyatları döviz kurundan dolayı farklılıklar gösterebilmektedir. Hızlı PVC Kapılar 800 $ - 3500 $ arasında demonte veya kurulum dahil olarak fiyatlandırılmaktadır.

Keywords:

Hızlı PVC, Yüksek Hızlı PVC Kapı, Katlanır Tip Hızlı PVC Kapı, hızlı pvc kapı istanbul, hızlı pvc kapı fiyatları

Bilgi ve Keşif için Arayın:

+90 312 395 99 44

Paylaşın:

Neden PlusTech Otomatik Kapı?

En iyi çözümleri üretmek bizim işimiz. Üretimimiz olan Fotosell Kapı ve Otomatik Kapı çeşitleri ile profesyonel hizmet sağlıyoruz! (PLUSTECH)


Bilgi ve Keşif İçin Arayın!