hermetik kapı fiyatları

Hermetik Kapı

Hermetik Kapı Sistemleri

Hermetik kapılar, çevresel hermetik sızdırmazlık sistemi ile donatılmış kapılardır ve örneğin laboratuvarlarda, ameliyathanelerde, temiz oda üretiminde veya ilaç endüstrisinde kullanılır. Dış ve iç havanın değişimini engellerler.
Hermetik Hastane kapı sistemleri, erişim kontrol sistemi, hareket sensörleri, güvenlik semsörleri ve elektromanyetik kilitlerle desteklenebilir.

Hermetik Kapı Fiyatları

10.03.2022

Hermetik Kapı Kullanım Alanları: Hermetik olarak kapatılmış otomatik kapılar, bir Hastanede son derece önemli olan odadaki temiz hava basıncını kontrol etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Hermetik Kapılar ameliyathaneler ve steril alanlar için özel olarak geliştirilmiştir.

Hermetik Kapılar Nasıl Çalışır? Hermetik kapılar iki veya tek kanatlıdır. Kapıdan giriş veya çıkış yapacak kişilerin yaklaşımı kapıdaki radar/sensör/kontrol butonu ile algılanır ve otomatik olarak açılır. Kişi veya kişiler geçtikten sonra kapı otomatik olarak kapanır.

Hermetik Kapı Fiyatları Üretimimiz olan hermetik kapı fiyatları döviz kurundan dolayı farklılıklar gösterebilmektedir. Hermetik Kapılar 1200 $ - 3500 $ arasında demonte veya kurulum dahil olarak fiyatlandırılmaktadır.

Keywords:

hermetik kapı, tek kanat hermetik kapı, çift kanat hermetik kapı, hermetik kapı istanbul, hermetik kapı fiyatları

Bilgi ve Keşif için Arayın:

+90 312 395 99 44

Paylaşın:

Neden PlusTech Otomatik Kapı?

En iyi çözümleri üretmek bizim işimiz. Üretimimiz olan Fotosell Kapı ve Otomatik Kapı çeşitleri ile profesyonel hizmet sağlıyoruz! (PLUSTECH)


Bilgi ve Keşif İçin Arayın!