fotoselli kapı fiyatları

Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapılar ziyaretçilerin geçiş konforunu sağlar ve yüksek ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Bu tür otomatik kapılar güvenilir, emniyetli ve hızlı/sessiz çalışır.
Fotoselli kapı sistemleri, erişim kontrol sistemi, hareket sensörleri, güvenlik semsörleri ve elektromanyetik kilitlerle desteklenebilir.

Fotoselli Kapı Fiyatları

10.03.2022

Fotoselli Kapı Kullanım Alanları: Fotoselli kapılar giriş ve çıkışların ve hava sirkülasyonunu kontrol altına alınmak için kullanılan otomatik kapı sistemleridir.

Fotoselli Kapılar Nasıl Çalışır? Fotoselli kapılar iki veya tek kanatlıdır. Kapıdan giriş veya çıkış yapacak kişilerin yaklaşımı kapıdaki radar/sensör ile algılanır ve otomatik olarak açılır. Kişi veya kişiler geçtikten sonra kapı otomatik olarak kapanır.

Fotoselli Kapı Fiyatları Üretimimiz olan fotoselli kapı fiyatları döviz kurundan dolayı farklılıklar gösterebilmektedir. Fotoselli Kapılar 800 $ - 3500 $ arasında demonte veya kurulum dahil olarak fiyatlandırılmaktadır.

Keywords:

fotoselli kapı, tek kanat fotoselli kapı, çift kanat fotoselli kapı, fotoselli kapı istanbul, fotoselli kapı fiyatları

Bilgi ve Keşif için Arayın:

+90 312 395 99 44

Paylaşın:İhtiyacınız Kalite ise?

Plus Tech Fotoselli Kapı Sistemleri

Neden PlusTech Otomatik Kapı?

En iyi çözümleri üretmek bizim işimiz. Üretimimiz olan Fotosell Kapı ve Otomatik Kapı çeşitleri ile profesyonel hizmet sağlıyoruz! (PLUSTECH)


Bilgi ve Keşif İçin Arayın!