Seksiyonel kapı fiyatları

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı Sistemleri

Seksiyonel kapılar dikey olarak yukarıya doğru açılarak kapının önünde ve arkasında temiz bir alan yaratır. Kapı bölümleri belirtilen takip konfigürasyonuna bağlı olarak tavan altına, tavana paralel veya duvara dikey olarak park edilebildiği için bina içinde de kullanım alanı israf edilmez. Bunların yanı sıra kurulacak alana bağlı olarak, yataklamaları değişiklik gösterebilmektedir. Seksiyonel kapılar dikey olarak da açılabilmektedir.

Seksiyonel Kapı Fiyatları

10.03.2022

Seksiyonel Kapı Kullanım Alanları:Seksiyonel kapılar genelde sanayi bölgelerindeki fabrikalar da kullanılmaktadır. Diğer taraftan seksiyonel kapılar, kurumlar, büyük girişleri olan hangarlar, itfaiye binaları, depolar da kullanılmaktadır..

Seksiyonel Kapılar Nasıl Çalışır? Seksiyonel kapılar, güçlü menteşelerle birbirine sabitlenmiş üç ila sekiz bölümden oluşur. Kapı kasasına ve çatıya sabitlenen ray sisteminde kapının yukarı ve aşağı hareket etmesini sağlayan tekerlekler panel kenarlarına sabitlenmiştir. Seksiyonel kapılara panel kapılar da denilmektedir.

Seksiyonel Kapı Fiyatları Üretimimiz olan seksiyonel kapı fiyatları döviz kurundan dolayı farklılıklar gösterebilmektedir. Seksiyonel Kapılar 800 $ - 4500 $ arasında demonte veya kurulum dahil olarak fiyatlandırılmaktadır.

Keywords:

Seksiyonel kapı, endüstriyel kapı, seksiyonel kapı sistemleri, Seksiyonel kapı istanbul, Seksiyonel kapı fiyatları

Bilgi ve Keşif için Arayın:

+90 312 395 99 44

Paylaşın:

Neden PlusTech Otomatik Kapı?

En iyi çözümleri üretmek bizim işimiz. Üretimimiz olan Fotosell Kapı ve Otomatik Kapı çeşitleri ile profesyonel hizmet sağlıyoruz! (PLUSTECH)


Bilgi ve Keşif İçin Arayın!