90 Derece Açılır Otomatik kapı fiyatları

90 Derece Açılır Otomatik Kapı

90 Derece Açılır Otomatik Kapı Sistemleri

90 Derece Açılır Otomatik Kapılar ziyaretçilerin geçiş konforunu sağlar ve yüksek ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Bu tür otomatik kapılar güvenilir, emniyetli ve hızlı/sessiz çalışır.
90 Derece Açılır Otomatik kapı sistemleri, erişim kontrol sistemi, hareket sensörleri, güvenlik semsörleri ve elektromanyetik kilitlerle desteklenebilir.

90 Derece Açılır Otomatik Kapı Fiyatları

10.03.2022

90 Derece Açılır Otomatik Kapı Kullanım Alanları: Fotoselli kapılar giriş ve çıkışların ve hava sirkülasyonunu kontrol altına alınmak için kullanılan otomatik kapı sistemleridir.

90 Derece Açılır Otomatik Kapılar Nasıl Çalışır? Doksan Derece Açılır Kapı el sensörü ve fotoselli sistem sayesinde otomatik açılma sağlar. Bu kapılar binalarınızın ve işletmelerinizin hijyen isteyen (tuvalet, hastane kapısı vb.) yerlerinde kullanılabilir. Kapılar otomatik açıldığından el değmenize gerek yoktur ve geçiş rahatlığı sağlar.

90 Derece Açılır Otomatik Kapı Fiyatları Üretimimiz olan 90 derece açılır otomatik kapı fiyatları döviz kurundan dolayı farklılıklar gösterebilmektedir. 90 Derece Otomatik Kapılar 800 $ - 3500 $ arasında demonte veya kurulum dahil olarak fiyatlandırılmaktadır.

Keywords:

90 derece açılır otomatik kapı, otomatik kapı, fotoselli kapı istanbul, 90 derece otomatik kapı fiyatları

Bilgi ve Keşif için Arayın:

+90 312 395 99 44

Paylaşın:

Neden PlusTech Otomatik Kapı?

En iyi çözümleri üretmek bizim işimiz. Üretimimiz olan Fotosell Kapı ve Otomatik Kapı çeşitleri ile profesyonel hizmet sağlıyoruz! (PLUSTECH)


Bilgi ve Keşif İçin Arayın!